MAMA I JA
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Miejski Dom Kultury W Świebodzicach i przygotowali podczas zajęć rozwijających kreatywność piękne prace plastyczne zgodnie z tematem konkursu. Talent i pomysłowość naszych artystów został...

















