GIGA LAURKA DLA STRAŻNIKÓW LASÓW
Uczniowie klasy VI a z ogromnym zaangażowaniem wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Giga Laurka dla Strażników Lasów”. To wyjątkowa inicjatywa, dzięki której mogliśmy wyrazić wdzięczność wszystkim leśnikom za ich codzienną troskę o nasze lasy,...

















