Zespół Szkół Specjalnych w Świebodzicach

PIEKIELNY KAMILEK CZYLI JAK RADZIĆ SOBIE Z GNIEWEM

W dniu 28.11.2023r. odbyły się zajęcia czytelnicze z elementami biblioterapii „Piekielny Kamilek czyli jak radzić sobie z gniewem”. Zajęcia przeprowadziła pani Dorota Filipek w małej formie teatralnej, gdzie w bohaterów wcielili się zarówno nauczyciele...

WPŁYW CZYTANIA NA ROZWÓJ DZIECI I MŁODZIEŻY

27.11.2023r. w naszej szkole odbyło się spotkanie samokształceniowe nauczycieli bibliotekarzy na temat „Wpływ czytania na rozwój emocjonalny dzieci i młodzieży”. Prezentacje i krótki wykład przedstawiła pani Dorota Filipek. Spotkanie przebiegało w miłej i przyjaznej...

JESTEM CZYSTY – JESTEM ZDROWY

Dnia 27.11.23 uczestniczyliśmy w zajęciach warsztatowych ,,Jestem czysty – Jestem zdrowy”. Przypomnieliśmy sobie o podstawowych zasadach codziennej higieny, a także z humorem wymyliśmy Grzesia-Brudaska. Całą swoją wiedzę o czystości wykorzystaliśmy w praktyce wykonując, zadania,...

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym. Z tej okazji w dniu 24.11.2023r. uczniowie naszej szkoły...

DZIEŃ KREDKI W KLASIE II BP

W dniu dzisiejszym tj. piątek 24.11.2023 r. uczniowie klasy II BP, na zajęciach z przysposobienia do pracy, ostrzyli kredki przy pomocy ostrzałki elektrycznej. W taki sposób postanowiliśmy uczcić „Dzień Kredki”, który przypada 22.11.2023 r....

TELEFONY ZAUFANIA

Poniżej publikujemy telefony zaufania dla osób pragnących szukać pomocy specjalistów w rozwiązywaniu swoich problemów. Dzieci i młodzież w kryzysie psychicznym, które mają problemy w domu, w szkole, w tym w relacjach rówieśniczych, przyzapewnieniu anonimowości...

ŚWIĘTO KREDKI

Kolorowe kredki w pudełeczku noszę, Kolorowe kredki bardzo lubią mnie, Kolorowe kredki, kiedy je poproszę, Namalują wszystko to, co chcę!” W środę 22.11, uczniowie naszej szkoły, dzięki zaproszeniu Pani Agnieszki z biblioteki szkolnej Szkoła...

INTEGRACJA NA SPORTOWO

Integracja na sportowo, którą w sportowy, wesoły i bardzo energiczny przeprowadziła Pani Donata i Pan Michał nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Świebodzicach. Dziękujemy. Dzisiaj w naszej szkole odbyły się pierwsze zajęcia pod...