Uczniowie klasy VI a z ogromnym zaangażowaniem wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Giga Laurka dla Strażników Lasów”. To wyjątkowa inicjatywa, dzięki której mogliśmy wyrazić wdzięczność wszystkim leśnikom za ich codzienną troskę o nasze lasy, przyrodę i środowisko naturalne. Kreatywność, talent i wielkie serca naszych uczniów zaowocowały pięknymi pracami pełnymi kolorów i ciepłych podziękowań. Dziękujemy klasie VI a za aktywny udział i promowanie postaw proekologicznych.


















