W tym roku szkolnym uczniowie klas II i III AUT oraz I i II C uczestniczyli w II edycji Akademii Łowców Odpadów – ogólnopolskim projekcie edukacyjnym promującym wiedzę ekologiczną i prawidłowe gospodarowanie odpadami. W ramach projektu uczniowie poznawali zagadnienia związane z ochroną środowiska, segregacją odpadów oraz recyklingiem. Otrzymali również materiały edukacyjne, które pomogły im poszerzyć wiedzę na temat ekologii i kształtować proekologiczne nawyki. Udział w projekcie pozwolił dzieciom w ciekawy i praktyczny sposób zdobyć wiedzę o ochronie środowiska oraz uświadomił im, jak ważna jest troska o najbliższe otoczenie.



















